45 - 48
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HÁV511141545Loss
RSP82041648Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma
22. januar 2022 13:00 Menn 2021-2022 0' 1855 46 Hamar

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakariÁbyrd
Sjúrður SivertsenNiklas OlsenJón B. ZachariasenHjørleif JohannesenJonathan Mine OlsenHamar

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa173010000000004
11Hans Eihilt Sivertsen72110000000001
20Jamil B. Antonio00000000000002
24Hallur Joensen60330000000001
26Kristian Bjartalíð20110000000001
39Ragnar Jacobsen22000000000003
47Jósef Sivertsen40220000000002
16Mars Jr. C. Quinones73220000000002
 Tilsamans451091000000000016

RSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Hannis Samuelsen90030000000000
5Noah Elias Ragnar Bech80120000000000
7Mikal Dam Christoffersen00000000000000
8Mattias í Nesinum00000000000005
9Tóki í Gil00000000000000
11Fríður Rani Beintuson133500000000002
12Kári Hansen91400000000002
13Fríði Dalsgaard90030000000003
14Oddmar K. Hermansen00000000000001
 Tilsamans48410800000000013

Venjari: Kári Hansen
Liðleiðari: Bárður Isfeldt

Stig
45
48
1
10
4
2
9
10
3
10
8
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
16
13