TBD
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
NYK1621252284Win
HÁV2420112379Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma
12. december 2021 TBD Menn 2021-2022 0' 1866 49 Sporðdrekin

Vøllur

Høllin á Gilljanesi
Sandavágur, Vágar region, 360, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakariÁbyrd
Fríður Rani BeintusonMattias í NesinumOddmar HermansenBárður IsfeldFríði DalsgaardSporðdrekin

NYK

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Jacob Melchior Hansen11000000000003
7Anton Dulavík Olsen30010000000000
8John Carlo Delfin120600000000000
12Rói Vágadal00000000000001
14Joval Gas20100000000000
15Lucky Zedrick Feliciano80400000000004
11Samuel M. Gas20100000000004
10Xymon Gas390690000000004
13Josenio Ranin173700000000001
 Tilsamans844251000000000017

Venjari: Samuel M. Gas
Venjari: Xymon Gas

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa346560000000002
11Hans Eihilt Sivertsen72110000000002
16Mars Jr. C. Quinones62200000000004
20Jamil B. Antonio20100000000001
26Kristian Bjartalíð30010000000000
19Leivur Øregaard00000000000000
39Ragnar Jacobsen144500000000003
47Jósef Sivertsen100500000000002
 Tilsamans761419800000000014
Stig
84
76
1
4
14
2
25
19
3
10
8
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
17
14