87 - 90
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HÁV1315162587Loss
NYK2216141790Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma
27. marts 2022 14:00 Menn 2021-2022 0' 1887 12 Hamar

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Kenneth á ArgjaboðaFríði DalsgaardHjørleif JohannesenAnna JakobsenSára Isfeldt

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa102120000000005
26Kristian Bjartalíð31100000000002
6Petur Ovi Jógvansson Mørkøre273920000000003
11Hans Eihilt Sivertsen62200000000003
16Mars Jr. C. Quinones42100000000001
20Jamil B. Antonio20100000000001
8Bernabe Condino III162700000000005
39Ragnar Jacobsen124400000000003
47Jósef Sivertsen73200000000003
 Tilsamans871928400000000026

NYK

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Jacob Melchior Hansen00000000000005
11John Carlo Delfin41010000000005
7Anton Dulavík Olsen00000000000004
10Xymon Gas64141190000000003
8Lucky Zedrick Feliciano20100000000004
6Rói Vágadal80400000000005
13Josenio Ranin81210000000002
14Samuel M. Gas20100000000001
15Joval Gas22000000000005
5Ari Haraldsen00000000000000
 Tilsamans9018191100000000034
Stig
87
90
1
19
18
2
28
19
3
4
11
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
26
34