34 - 92
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
RAV47121134Loss
RSP2230211992Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma
2. april 2022 19:00 Menn 2021-2022 0' 1888 13 Nykur

Vøllur

Tofta skúli
30 Heygsvegur, Toftir 650, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Xymon GasCJ RaninAnton Dulavík OlsenKristian BjartalíðJC Delfin

RAV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Andras Højgaard30010000000000
5Akira Cedric Antonio60020000000001
8Eyðfinnur Jensen42100000000004
9Jóhan Johansen60020000000002
10Bárður Bjarnason Jacobsen80400000000001
11Bergur Bjarnason Jacobsen00000000000004
12Marc Angelo Marcelo Sison42100000000002
13Leroy P. Philbrow31100000000002
14Fróði Otto Abrahamsen Berbisá00000000000000
15Henry Kelvin Hansen00000000000001
 Tilsamans3457500000000017

RSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Hannis Samuelsen120040000000001
5Noah Elias Ragnar Bech50110000000000
6Sámal Gregoriussen300660000000001
7Mikal Dam Christoffersen22000000000001
8Mattias í Nesinum40200000000000
10Dánjal Hansen113500000000002
11Fríður Rani Beintuson71300000000004
12Kári Hansen166500000000003
14Oddmar K. Hermansen30010000000001
 Tilsamans9012221200000000013
Stig
34
90
1
5
12
2
7
22
3
5
12
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
17
13