37 - 12
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
SSP69101237Win
SPO2010012Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma
29. januar 2022 15:00 Kvinnur 2021-2022 0' 1917 49 Ravur

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakariÁbyrd
Mattias í NesinumOddmar HermansenArina B. NólsoyMaria Suma PoulsenAnnika MørkRavnur

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Fríða Óladóttir Poulsen42000000000000
7Súsanna Mørk72010000000001
12Sigrið Ísheim126000000000001
8Anna Maria Sloan84000000000001
10Hildur Dalsgaard63000000000001
 Tilsamans3717010000000004

SPO

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
9Erla Jansdóttir Petersen60300000000000
8Jacoba Jacobsen00000000000000
5Annika Sørensen00000000000001
4Ornella Henriquez00000000000002
14Lisa Helmsdal40200000000001
6Kristina í Dávastovu00000000000003
12Súsanna Poulsen00000000000000
10Rannvá Poulsen20100000000000
 Tilsamans120600000000007
Stig
37
12
1
17
0
2
0
6
3
1
0
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
4
7