27 - 32
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HÁV4413627Loss
SPO41010832Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma
17. marts 2022 21:00 Kvinnur 2021-2022 0' 1919 06 Hávur

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

Dómarir

ProtokolTíðtakari
Jósef SivertsenJósef Sivertsen

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
6Lena Maria Joensen72110000000000
5Ingibjørg Matras00000000000000
7Elsuba Maria Fuglø40200000000001
10Rebekka Johannesen40200000000002
15Beinta Persdóttir Jacobsen00000000000002
14Anna Hvidbro Berg120600000000001
20Helena Kjeld00000000000000
 Tilsamans2721110000000006

SPO

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Súsanna Poulsen20100000000000
5Matilda B. Hansson20100000000002
6Marita Thorsteinsson100500000000001
8Ornella Henriquez00000000000002
9Erla Jansdóttir Petersen102400000000000
10Jacoba Jacobsen00000000000001
14Lisa Helmsdal80400000000004
 Tilsamans32215000000000010
Stig
27
32
1
2
2
2
11
15
3
1
0
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
6
10