17 - 50
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HÁV249217Loss
SSP818101450Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma
5. marts 2022 15:00 Kvinnur 2021-2022 0' 1921 09 Hávur

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Mirjam Glerfoss00000000000000
6Lena Maria Joensen152510000000000
8Anna Hvidbro Berg00000000000001
10Rebekka Johannesen20100000000001
14Elin Maria Poulsen00000000000002
15Beinta Persdóttir Jacobsen00000000000001
19Sára Isfeldt00000000000000
20Helena Kjeld00000000000002
 Tilsamans172610000000007

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
5Karoliina Jantunen40200000000004
6Súsanna Mørk220820000000002
10Fríða Óladóttir Poulsen80400000000003
12Sigrid Midjord20100000000000
8Anna Maria Sloan80400000000000
4Hildur Dalsgaard60300000000003
 Tilsamans50022200000000012
Stig
17
50
1
2
0
2
6
22
3
1
2
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
7
12