51 - 80
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
FAL811171551Loss
HÁV2915171980Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
7. oktober 2023 17:00 Menn 2023-2024 90' 23240102 Ja 40 Sporðdrekin

Vøllur

Ítrottarhøllin í Kambsdali
Dalsvegur, Kambsdalur, Fuglafjørður, Eysturoy region, 530, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Kári HansenMattias í NesinumJohn N. ThomsenFríður Rani BeintusonKenneth á Argjaboða

FAL

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Raymond Cesar00000000000000
5Gerard Monares110130000000001
6Jerson Aniceto00000000000000
7Anton Dulavík Olsen00000000000001
8Juan Paulo Guzman00000000000002
9Kenneth Cesar baysic20100000000002
10Robert Jerome Patawaran61110000000002
11Wilson Tolention82300000000004
12Mark Jesperson Pardillo100220000000003
13Mars Jr. C. Quinones20100000000001
14Mark Anthony Quinones50110000000004
15Lucky Zedrick Feliciano70210000000002
 Tilsamans51312800000000022

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa71300000000000
6Petur Ovi Jógvansson Mørkøre110410000000002
8Michael Marcello Latupeirissa11000000000000
9Rusty Camingue133500000000000
13Mark Anthony Katon20100000000000
22James Johannis Christian Haumahu80400000000003
23Xavier Caabay Jr20100000000000
33Ragnar Jacobsen40200000000002
47Jósef Sivertsen00000000000002
49Bernabe Condino III186600000000001
67Prince Marvin Pantia143130000000004
 Tilsamans801427400000000014
Stig
51
80
1
3
14
2
12
27
3
8
4
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
22
14