58 - 115
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
Tarvur1817131058Loss
HAM23313031115Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
5. november 2023 19:00 Menn 2023-2024 90' 23240110 Ja 44 Falkur

Vøllur

Bylgjan
Mýravegur, Runavík, Eysturoy region, 620, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilir
Jerson AnicatoMark PardilloAnton Dulavík OlsenJerome Patawaman

Tarvur

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
22Jay Abangan135400000000002
9Glen Baṅaria80400000000000
30Ardean Eraio40200000000003
26Linjel Pareja140700000000002
28Clemente Osorio60300000000001
69Felix John Saberon30010000000005
1Jamil B. Antonio00000000000001
11Raynaldo Mejares00000000000001
23Keith Baṅaria70210000000001
6Mark James Mejares30010000000001
 Tilsamans58522300000000017

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
15Jón Bentson Zachariasen20100000000002
6Aksel Kambsskarð Berg2421100000000002
8Lucas Frayssinet151400000000000
4Kristoffur Kristoffersen2111000000000000
3Ólavur Weihe Joensen3791400000000001
9Magnus Sivertsen20100000000003
5Janus Jakobsen140700000000002
10Allan Dybczak00000000000000
 Tilsamans1151348000000000010
Stig
58
115
1
5
13
2
22
48
3
3
0
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
17
10