42 - 43
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HÁV712121142Loss
SSP172111343Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
25. februar 2024 18:00 Menn 2023-2024 90' 23240117 Ja 48 Tarvur

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Jay AbanganArdhen EradoGlen PanarioLyndon EdoloverioKeith Panara

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa11000000000000
6Petur Ovi Jógvansson Mørkøre130510000000002
9Rusty Camingue70210000000000
11Hans Eihilt Sivertsen20100000000003
13Mark Anthony Katon00000000000001
21Michael Marcello Latupeirissa00000000000000
22James Johannis Christian Haumahu20100000000000
26Kristian Bjartalíð00000000000000
47Jósef Sivertsen11000000000003
49Bernabe Condino III40200000000000
67Prince Marvin Pantia120040000000000
79John Daniel Tindalid00000000000000
 Tilsamans4221160000000009

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
5Bárður Borgarlíð Isfeldt40200000000001
10Oddmar K. Hermansen82300000000003
14Jóan Pauli Høgnesen00000000000000
13Fríði Dalsgaard253260000000002
9Sølvi Olsen á Skúr60020000000001
 Tilsamans435780000000007
Stig
42
43
1
2
5
2
11
7
3
6
8
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
9
7