65 - 104
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
FAL1211222165Loss
HAM28242626104Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
21. januar 2024 14:00 Menn 2023-2024 90' 23240124 Ja 03 Hávur

Vøllur

Ítrottarhøllin í Kambsdali
Dalsvegur, Kambsdalur, Fuglafjørður, Eysturoy region, 530, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakariÁbyrd
Rainer LatuperissaKristian BjartalíðMichael MarcelloNyong MarcelKasper AndersenHávur

FAL

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
7Anton Dulavík Olsen00000000000003
8Jacob Melchior Hansen00000000000005
9Alwin Gatdula2311100000000002
3Wilson Tolention191900000000003
15Lucky Zedrick Feliciano80400000000001
11Mark Jesperson Pardillo160520000000003
 Tilsamans66229200000000017

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
6Aksel Kambsskarð Berg234810000000001
5Ólavur Weihe Joensen3441220000000002
10Mika Miné Olsen50110000000000
15Jón Bentson Zachariasen00000000000000
8Hannis Samuelsen80120000000001
3Danylo Lysechko295920000000004
2Hjørleif Johannesen50110000000000
 Tilsamans104133290000000008
Stig
66
104
1
2
13
2
29
32
3
2
9
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
17
8