51 - 72
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
Tarvur916131351Loss
HÁV2121191172Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
27. januar 2024 19:00 Menn 2023-2024 90' 23240126 Ja 04 Falkur

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Alwin GatdulaWilson TolentinoAnna Berg
Rannvá Isaksen
Dávur BergKenneth Cesar Baysic

Tarvur

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
24Lyndon Edoloverio80120000000001
30Vic Marc Ritz Cabbales30010000000001
28Clemente Osorio60300000000000
3Killroy Jacovalem40200000000002
22Jay Abangan40200000000000
26Linjel Pareja112310000000001
23Jamil B. Antonio40200000000001
9Glen Baṅaria111500000000000
 Tilsamans5131840000000006

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa50110000000001
13Mark Anthony Katon120600000000001
15Kasper Andersen20100000000000
23Xavier Caabay Jr60300000000000
26Kristian Bjartalíð30010000000002
33Ragnar Jacobsen00000000000001
47Jósef Sivertsen20100000000001
49Bernabe Condino III2221000000000000
67Prince Marvin Pantia120320000000001
79John Daniel Tindalid60300000000002
 Tilsamans7022840000000009
Stig
51
70
1
3
2
2
18
28
3
4
4
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
6
9