46 - 91
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
Tarvur1012141046Loss
SSP2716232591Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
6. april 2024 19:30 Menn 2023-2024 90' 23240134 Ja 08 Ravnur

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Lucas FrayssinetHjørleif JohannesenMaria Suma PoulsenAnna Maria SloanLisa Helmsdal

Tarvur

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
24Lyndon Edoloverio110410000000004
3Killroy Jacovalem2711300000000000
30Vic Marc Ritz Cabbales40200000000000
9Keith Baṅaria20100000000000
22Jay Abangan20100000000004
26Linjel Pareja00000000000000
 Tilsamans4612110000000008

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Bárður Borgarlíð Isfeldt60300000000003
7Rógvi Isfeldt71300000000000
9Sølvi Olsen á Skúr80400000000001
15Heri Lava Láadal203710000000001
13Fríði Dalsgaard3801340000000000
10Oddmar K. Hermansen121410000000000
 Tilsamans9153460000000005
Stig
46
91
1
1
5
2
21
34
3
1
6
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
8
5