48 - 69
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HAM15981648Loss
RSP1515201969Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
17. marts 2024 14:00 Menn 2023-2024 90' 23240138 Ja 11 Falkur

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
John N. ThomsenSølvi Olsen á SkurSigrid MidjordMaria Suma PoulsenSóley Maria Petersen

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
6Aksel Kambsskarð Berg131600000000001
10Mika Miné Olsen20100000000001
15Jón Bentson Zachariasen20100000000000
8Hannis Samuelsen70210000000001
11Lucas Frayssinet90030000000001
5Janus Jakobsen151700000000003
3Jens Eli Ólason00000000000000
 Tilsamans4821740000000007

RSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
6Sámal Gregoriussen120320000000001
14Fríði í Geil Jensen62200000000003
5Gutti Hansen30010000000000
7Jónathan Mine Olsen100500000000001
12Kári Hansen215800000000000
8Mattias í Nesinum80400000000000
10Rókur W. Olsen00000000000000
4Tóki í Gil30010000000001
9Hákun Michelsen40200000000003
110Jónas Brøðraberg20100000000000
 Tilsamans6972540000000009
Stig
48
69
1
2
7
2
17
25
3
4
4
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
7
9