11 - 37
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HÁV024511Loss
HAM5981537Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
14. oktober 2023 16:00 Kvinnur 2023-2024 90' 23240202 Ja 41 Hávur

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
John N. ThomsenJames Johannis ChristianMichael MarcelloNyong MarcelDanial Tindalíð

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
14Anna Hvidbro Berg11000000000000
9Silja Michalsen00000000000000
7Elsuba Maria Fuglø20100000000002
8Julia Louisdóttir Joensen20100000000001
18Rannvá Joensen00000000000001
15Súsanna Poulsen40200000000000
6Eyðgerð Mikkelsen20100000000000
 Tilsamans111500000000004

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
15Anna Jakobsen00000000000000
11Angela Ruffin00000000000001
8Ria Danielsen30010000000000
12Maria Suma Poulsen80400000000000
10Emilia Ingálvsdóttir Soll170710000000003
4Rannvá Poulsen30010000000001
7Sóley Maria Petersen60020000000000
 Tilsamans3701150000000005
Stig
11
37
1
1
0
2
5
11
3
0
5
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
4
5