2 - 65
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
RAV20002Loss
SPO1213172365Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
1. marts 2024 19:00 Kvinnur 2023-2024 90' 23240208 Ja 47 Ravnur

Vøllur

Tofta skúli
30 Heygsvegur, Toftir 650, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Marc Angelo SisonJay AbrioFróði O.A. BerbisáJohn LeitiPætur Søholm

RAV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
2Ingibjørg Jógvansdóttir00000000000000
6Nele Jandewerth00000000000000
8Rigmor Rasmussen20100000000000
13Linda Randazzo00000000000000
15Linda Fredriksberg00000000000000
16Bjørk Wiggings00000000000001
42Gerda Dahl00000000000002
 Tilsamans20100000000003

SPO

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
13Anna Maria Sloan40200000000003
19Fríða Óladóttir Poulsen20100000000001
4Karoliina Jantunen60300000000000
11Lisa Helmsdal240920000000001
15Matilda B. Hansson130510000000002
9Súsanna Mørk160800000000002
 Tilsamans6502830000000009
Stig
2
65
1
0
0
2
1
28
3
0
3
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
3
9