9 - 71
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
RAV03339Loss
SPO618242371Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
19. januar 2024 19:00 Kvinnur 2023-2024 90' 23240211 Ja 45 Sporðdrekin

Vøllur

Tofta skúli
30 Heygsvegur, Toftir 650, Færøerne

RAV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
0Margretha Jacobsen00000000000000
2Ingibjørg Jógvansdóttir82020000000002
6Nele Jandewerth00000000000003
8Rigmor Rasmussen00000000000002
9Tinna Dahl00000000000001
12Mona Petersen00000000000003
15Linda Fredriksberg00000000000000
16Bjørk Wiggings11000000000001
42Gerda Dahl00000000000001
 Tilsamans930200000000013

Venjari/Liðleiðari: Jeanette J á Argjaboða

SPO

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Karoliina Jantunen160800000000002
8Kristina í Dávastovu80400000000002
13Anna Maria Sloan50110000000004
9Matilda B. Hansson162700000000002
19Fríða Óladóttir Poulsen142600000000001
14Hildur Dalsgaard120600000000002
 Tilsamans71432100000000013

Liðleiðari/Formaður: Kári Hansen

Stig
9
71
1
3
4
2
0
32
3
2
1
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
13
13