12 - 51
Full Time

Úrslit

LiðTÚrslit
RAV12Loss
HAM51Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
2. december 2023 13:30 Kvinnur 2023-2024 90' 23240214 Ja 04 Ravnur

Vøllur

Tofta skúli
30 Heygsvegur, Toftir 650, Færøerne

RAV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
0Margretha Jacobsen00000000000001
2Ingibjørg Jógvansdóttir104300000000001
6Nele Jandewerth00000000000000
8Rigmor Rasmussen00000000000001
12Mona Petersen20100000000001
15Linda Fredriksberg00000000000000
16Bjørk Wiggings00000000000005
 Tilsamans124400000000009

Venjari/Liðleiðari: Jeanette J á Argjaboða

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
5Emilia Ingálvsdóttir Soll200720000000002
7Sóley Maria Petersen20100000000003
11Rannvá Poulsen00000000000004
8Ria Danielsen20100000000002
12Maria Suma Poulsen153600000000002
10Annika Mørk100500000000002
18Gudny Olsen20100000000000
 Tilsamans51321200000000015

Venjari/Liðleiðari: Fríði í Geil Jensen

Stig
12
51
1
4
3
2
4
21
3
0
2
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
9
15