36 - 23
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
SPO111321036Win
HAM845623Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
3. februar 2024 14:30 Kvinnur 2023-2024 90' 23240215 Ja 05 Sporðdrekin

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

SPO

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
13Anna Maria Sloan112310000000002
9Lisa Helmsdal70210000000001
15Súsanna Mørk00000000000000
19Fríða Óladóttir Poulsen00000000000002
4Karoliina Jantunen51200000000000
7Matilda B. Hansson31100000000002
8Kristina í Dávastovu100500000000001
 Tilsamans3641320000000008

Liðleiðari/Formaður: Kári Hansen

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
5Rannvá Poulsen00000000000004
8Ria Danielsen112310000000000
10Annika Mørk50110000000000
11Emilia Ingálvsdóttir Soll40200000000000
12Maria Suma Poulsen11000000000000
15Anna Jakobsen00000000000000
16Sigrid Midjord00000000000000
18Gudny Olsen00000000000001
 Tilsamans213620000000005

Liðleiðari/Venjari: Fríði í Geil Jensen
Liðleiðari/Venjari: Oddmar K. Hermansen

Stig
36
21
1
4
3
2
13
6
3
2
2
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
8
5