76 - 5
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HAM2117201876Win
RAV00235Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
25. februar 2024 14:00 Kvinnur 2023-2024 90' 23240217 Ja 08 Hamar

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Hannis SamuelsenNiklas OlsenHjørleif JohannesenAnna JakobsenJón B. Zachariasen

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
12Maria Suma Poulsen171800000000001
7Sóley Maria Petersen130510000000000
10Annika Mørk2511200000000000
11Emilia Ingálvsdóttir Soll100500000000000
8Ria Danielsen60300000000000
6Maria Simonsen51200000000001
 Tilsamans7633510000000002

RAV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
2Ingibjørg Jógvansdóttir30010000000003
6Nele Jandewerth00000000000003
8Rigmor Rasmussen20100000000000
9Tinna Dahl00000000000001
13Linda Randazzo00000000000000
15Linda Fredriksberg00000000000000
16Bjørk Wiggings00000000000001
42Gerda Dahl00000000000000
 Tilsamans50110000000008
Stig
76
5
1
3
0
2
35
1
3
1
1
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
2
8