29 - 27
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
SPO1182829Win
HAM6510627Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Dómaraseðil innskrivaður Viku nummar Døma
6. april 2024 15:30 Kvinnur 2023-2024 90' 23240224 Ja 16 Sporðdrekin

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Magnus JakobsenKenneth á ArgjaboðaRógvi IsfeldtSølvi Olsen á SkurFríður Rani Beintuson

SPO

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
6Súsanna Mørk60300000000004
8Kristina í Dávastovu20100000000001
19Fríða Óladóttir Poulsen00000000000000
11Matilda B. Hansson40200000000005
13Anna Maria Sloan60300000000001
4Karoliina Jantunen31100000000003
9Lisa Helmsdal80400000000001
 Tilsamans29114000000000015

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
6Maria Simonsen20100000000000
7Sóley Maria Petersen40200000000000
8Ria Danielsen20100000000000
10Annika Mørk84200000000000
11Emilia Ingálvsdóttir Soll20100000000000
12Maria Suma Poulsen64100000000000
16Sigrid Midjord30010000000000
 Tilsamans278810000000000
Stig
29
27
1
1
8
2
14
8
3
0
1
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
15
0