17 - 49
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HÁV256417Loss
SPO615131549Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Døma
4. marts 2023 16:00 Kvinnur 2022-2023 90' 22230221 Hávur

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Mars Jr. C. QuinonesRainer LatuperissaRagnar JacobsenJames Johannis ChristianEtoy Condino

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Joana Machado00000000000001
7Elsuba Maria Fuglø51200000000003
12Ingibjørg Jógvansdóttir20100000000002
9Silja Michalsen00000000000000
14Anna Hvidbro Berg51200000000002
15Beinta Persdóttir Jacobsen00000000000002
18Súsanna Poulsen40200000000001
19Maria Højgaard00000000000001
8Julia Louisdóttir Joensen11000000000000
 Tilsamans1737000000000012

SPO

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
5Katrina Káradóttir Nielsen60300000000000
7Anna Maria Sloan51200000000002
8Kristina í Dávastovu71300000000003
9Erla Jansdóttir Petersen60300000000001
10Gudny Olsen00000000000000
11Emilia Ingálvsdóttir Soll80400000000001
12Súsanna Mørk80400000000000
13Matilda B. Hansson30010000000001
14Lisa Helmsdal60300000000004
 Tilsamans49222100000000012
Stig
17
49
1
3
2
2
7
22
3
0
1
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
12
12