25 - 33
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HAM487625Loss
SPO1167933Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Døma
27. marts 2023 19:00 Kvinnur 2022-2023 90' 22230224 Hamar

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Kenneth á ArgjaboðaSølvi Olsen á SkurÓlavur Weihe JoensenHjørleif JohannesenLucas Frayssinet

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
6Fríða Óladóttir Poulsen31100000000001
7Sóley Maria Petersen00000000000001
8Angela Ruffin00000000000000
10Annika Mørk11000000000000
11Rannvá Poulsen40000000000003
12Maria Suma Poulsen123310000000003
14Sára Isfeldt20100000000000
15Anna Jakobsen30010000000002
 Tilsamans2555200000000010

SPO

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
5Katrina Káradóttir Nielsen00000000000000
6Ria Danielsen00000000000000
7Kristina í Dávastovu71300000000002
8Hildur Dalsgaard20100000000001
9Erla Jansdóttir Petersen91400000000001
10Anna Maria Sloan00000000000000
11Lisa Helmsdal20100000000004
12Sigrid Midjord70210000000002
13Emilia Ingálvsdóttir Soll31100000000002
14Gudny Olsen31100000000004
15Matilda B. Hansson00000000000000
 Tilsamans33413100000000016
Stig
25
33
1
5
4
2
5
13
3
2
1
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
10
16