23 - 25
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HAM5100823Loss
HÁV628925Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma Høll vátta
22. januar 2023 14:00 Kvinnur 2022-2023 90' 22230210 03 Hamar Nei

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Sjúrður SivertsenSølvi Olsen á SkurJón B. ZachariasenRógvi David ArgeMika Mine Olsen

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Arina Brandsdóttir Nólsoy00000000000000
6Angela Ruffin00000000000000
7Sóley Maria Petersen00000000000004
8Fríða Óladóttir Poulsen62200000000003
10Annika Mørk91400000000003
12Maria Suma Poulsen40200000000000
15Anna Jakobsen40200000000001
14Sára Isfeldt00000000000000
 Tilsamans23310000000000011

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Joana Machado60300000000001
9Silja Michalsen20100000000002
8Julia Louisdóttir Joensen20100000000000
14Anna Hvidbro Berg22000000000003
18Súsanna Poulsen110410000000002
15Beinta Persdóttir Jacobsen20100000000002
19Elin Maria Poulsen00000000000001
 Tilsamans25210100000000011
Stig
23
25
1
3
2
2
10
10
3
0
1
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
11
11