40 - 57
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HAM18216440Loss
HÁV1415171157Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Døma
12. oktober 2019 15:00 Menn 2019-2020 90' Sporðdrekin

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
John N. ThomsenBjørn S. SkulasonDánjal HansenHenrik F. BenteFríði Dalsgaard

Filmur

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
6Fríður Rani Beintuson31102307245914
8Sjúrður Sivertsen1506131024152754
10Sølvi Olsen á Skúr121412108244612
11Niklas Fríði Olsen20100001011221
13Mattias í Nesinum402022610020934
14William Joensen40201209053551
15Hjørleif Johannesen00000002000201
 Tilsamans40216210966152115401717

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa42107308231731
5Leivur Øregaard20101003022010
6Petur Ovi Jógvansson Mørkøre1635111011621623
8Kristmund Petersen20290120263611352
10Dann Akursmørk30011007022113
11Hans Eihilt Sivertsen82300509604421
14Jósef Sivertsen402000330021400
 Tilsamans5792121111367171513451410
Stig
40
57
1
2
9
2
16
21
3
2
2
AST
10
11
STL
9
11
BLK
6
3
FGA
61
67
FTA
5
17
3PA
21
15
OFF
15
13
DEF
40
45
TO
17
14
Feilir
17
10