16 - 33
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
HÁV207716Loss
HAM10313733Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma Høll vátta
4. februar 2023 16:00 Kvinnur 2022-2023 90' 22230217 12 Hávur Ja

Vøllur

KÍ-høllin
Klaksvik, Norðoyar region, 700, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Petur Ovi MørkøreEtoy CondinoJósef SivertsenJames Johannis ChristianLemuel Mayuaga

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Joana Machado40200000000002
7Elsuba Maria Fuglø60300000000002
14Anna Hvidbro Berg41010000000002
15Beinta Persdóttir Jacobsen20100000000004
8Julia Louisdóttir Joensen00000000000002
19Herborg Simonsen00000000000002
 Tilsamans1616100000000014

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Arina Brandsdóttir Nólsoy00000000000001
6Rannvá Poulsen84200000000003
7Sóley Maria Petersen20100000000003
8Katrin A. W. Bærentsen00000000000001
10Annika Mørk120600000000001
12Maria Suma Poulsen60300000000002
14Fríða Óladóttir Poulsen51200000000000
15Anna Jakobsen00000000000000
 Tilsamans33514000000000011
Stig
16
33
1
1
5
2
6
14
3
1
0
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
14
11