42 - 75
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
NYK611121342Loss
HÁV2414211675Win

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma Høll vátta
12. november 2022 00:00 Menn 2022-2023 90' 22230105 45 Hamar Nei

Vøllur

Høllin á Gilljanesi
Sandavágur, Vágar region, 360, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Sjúrður SivertsenNiklas OlsenJamie FugillHjørleif JohannesenSølvi Olsen á Skur

NYK

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
5Jacob Melchior Hansen20100000000005
6Ru Lareza00000000000000
7Anton Dulavík Olsen30010000000002
8John Carlo Delfin212810000000001
10John Norðbúð Thomsen00000000000000
11Jamil B. Antonio80120000000000
12Jaspen P. Pasina80400000000003
13Darryl Acol00000000000001
 Tilsamans42214400000000012

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa90310000000000
8Bárður Bjarnason Jacobsen00000000000000
16Mars Jr. C. Quinones40200000000001
11Bergur Bjarnason Jacobsen180900000000000
21Jerixon C. B. Madayag51200000000000
23Mark Anthony Quinones20100000000001
24Lemuel Mayuga144500000000000
26Kristian Bjartalíð80120000000000
39Ragnar Jacobsen40200000000000
47Jósef Sivertsen11000000000002
49Etoyski Condito20100000000000
67Prince Marvin Pantia80120000000003
 Tilsamans7562750000000007
Stig
42
75
1
2
6
2
14
27
3
4
5
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
12
7