TBD
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
SSP1923142278Win
HAM1013102457Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar
8. april 2023 TBD Menn finalur 2022-2023 90' 22230131

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Kenneth á ArgjaboðaJay AbrioSóley Maria PetersenArina B. NólsoyLisa Helmsdal

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
11Fríður Rani Beintuson84200000000002
12Kári Hansen00000000000001
7Jónathan Mine Olsen132410000000001
6Sámal Gregoriussen164320000000004
00Josenio Ranin221630000000004
13Fríði Dalsgaard41010000000000
33Bárður Borgarlíð Isfeldt40200000000001
32Oddmar K. Hermansen20100000000002
5Noah Elias Ragnar Bech00000000000001
15Serhii Ilin60300000000002
14Fríði í Geil Jensen30010000000001
 Tilsamans781221800000000019

HAM

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Ólavur Weihe Joensen121410000000004
4Kristoffur Kristoffersen73200000000001
5Jamie Fugill30010000000002
6Aksel Kambsskarð Berg144500000000004
9Sølvi Olsen á Skúr20100000000000
10Allan Dybczak00000000000000
11Lucas Frayssinet50110000000002
15Jón Bentson Zachariasen11000000000001
8Sjúrður Sivertsen133500000000003
 Tilsamans571218300000000017
Stig
78
57
1
12
12
2
21
18
3
8
3
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
19
17