76 - 43
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
SSP1726102376Win
HÁV20615243Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Døma
19. januar 2019 16:00 Menn 2018-2019 90' Hamar

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Sjúrður SivertsenHjørleif JohannesenEyðfinnur JensenBjarki KassErnesto F. Henriques

Filmur

Recap

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Johannes Pólson Kragesteen603021010002322
7David Arge Galán1426013016436631
8Bjørn S. Skulason132412009462921
9Magnus Jakobsen114213426854512
10Birgir Petersen51200117223422
12Pól Jakobsen101035204173621
14Dánjal Hansen1718011112503321
 Tilsamans76112551412464242323361410

HÁV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
3Rainer Latupeirissa111223105292653
4Kristian Bjartalíð60020003030232
6Jósef Sivertsen00000102010112
8Kristmund Petersen804023018021832
9Osvald á Marknagili11001104212010
10Hans Eihilt Sivertsen00001002002051
12Andreas Mohr00000000000000
13Sámal í Fugloy20100002000121
14David Waag Sjóstein00000001000001
15Christian Sigurd Holm1514211210251815
 Tilsamans433116872476218262117
Stig
76
43
1
11
3
2
25
11
3
5
6
AST
14
8
STL
12
7
BLK
4
2
FGA
64
47
FTA
24
6
3PA
23
21
OFF
23
8
DEF
36
26
TO
14
21
Feilir
10
17