103 - 21
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
SSP26243023103Win
NYK561921Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Dystar nummar Viku nummar Døma Høll vátta
21. januar 2023 17:00 Menn 2022-2023 90' 22230115 03 Hamar Nei

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Janus JakobsenAksel BergHjørleif JohannesenAnna JakobsenJamie Fugill

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Hannis Samuelsen81210000000000
32Oddmar K. Hermansen71300000000002
7Jónathan Mine Olsen60300000000002
11Fríður Rani Beintuson50110000000000
00Mikal Dam Christoffersen40200000000000
15Dánjal Hansen2001000000000001
10Josenio Ranin140420000000002
6Sámal Gregoriussen110410000000002
13Fríði Dalsgaard70210000000000
5Noah Elias Ragnar Bech90310000000001
9Hákun Kass60300000000000
14Bárður Borgarlíð Isfeldt60300000000000
 Tilsamans103240700000000010

NYK

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
5Jacob Melchior Hansen20100000000003
7Anton Dulavík Olsen00000000000000
8John Carlo Delfin163510000000001
10John Norðbúð Thomsen00000000000002
11Jamil B. Antonio31100000000002
12Rói Vágadal00000000000000
 Tilsamans214710000000008
Stig
103
21
1
2
4
2
40
7
3
7
1
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
10
8