63 - 44
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
SSP2811121263Win
RAV145111444Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Døma
17. oktober 2020 16:00 Menn 2020-2021 90' Hamar

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Janus JakobsenSølvi Olsen á SkurBára E. ThorsvigTorbjørg D. HentzeSúsanna Mørk

Filmur

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Birgir Petersen60300000000001
5Allan Dybczak00000000000001
6Allan Leivsgarð Henriksen00000000000000
7David Arge Galán71300000000000
9Sigbrandur í Grógv30010000000000
10Josenio Ranin71300000000002
11Jónathan Mine Olsen91400000000000
12Pól Jakobsen90030000000002
13Fríður Rani Beintuson202900000000000
14Yosi Golan00000000000002
15Jesper D. Christoffersen20100000000000
 Tilsamans6352340000000008

RAV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Leroy P. Philbrow40200000000001
5Moses Johannesen00000000000000
6Ernesto Ferrari Henriquez100200000000000
7Anton Dulavík Olsen00000000000002
8Eyðfinnur Jensen40200000000004
9Mark Jesperson Pardillo90310000000001
10Jay Abrio20100000000003
11John Abrio20100000000002
12Marc Angelo Marcelo Sison80120000000000
13Joseph Abrio11000000000000
14Filip Hansen00000000000000
15Samuel M. Gas20100000000000
 Tilsamans42113300000000013
Stig
63
42
1
5
1
2
23
13
3
4
3
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
8
13