60 - 43
Full Time

Úrslit

Lið1234TÚrslit
SSP89212260Win
RAV111571043Loss

Detaljer

Dato Tíð Deild Sæson Full Time Døma
5. oktober 2019 16:00 Menn 2019-2020 90' Hamar

Vøllur

Høllin á Argjahamri
Argir, Streymoy region, 160, Færøerne

Dómarir

1 Dómari2 DómariProtokolStig og feilirTíðtakari
Janus JakobsenSjúrður SivertsenSára IsfeldtJóhan HofgaardNiklas Olsen

Filmur

SSP

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4William Souvy Olsen00000000000000
5Josenio Ranin00000000000001
6Allan Leivsgarð Henriksen20100000000002
7David Arge Galán31100000000000
8Bjørn S. Skulason114210000000002
9Magnus Jakobsen101310000000003
10Birgir Petersen00000000000002
11Henrik F. Bente193240000000001
12Pól Jakobsen00000000000004
13Bjarni Nielsen00000000000000
14Dánjal Hansen131600000000004
15Yosi Golan20100000000000
 Tilsamans601016600000000019

Peninga røkil: Kenneth á Argjaboða
Formaður: Magnus Jakobsen

RAV

# Leikari Stig 1 2 3 AST STL BLK FGA FTA 3PA OFF DEF TO Feilir
4Eyðfinnur Jensen52000000000004
5Ernesto Ferrari Henriquez94110000000004
7Oddfríður Gregersen60300000000001
8Mark Jespersen I. Pavdilk90310000000005
13Ivan Johnny Marićak00000000000003
14Fróði Otto Abrahamsen Berbisá20110000000001
15Bjarni W. Zachariasen123310000000005
 Tilsamans43911400000000023

Venjari/Liðleiðari: Jeanette J á Argjaboða

Stig
60
43
1
10
9
2
16
11
3
6
4
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGA
0
0
FTA
0
0
3PA
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
Feilir
19
23